Apie mus

zoo parduotuve fauna zverynas

Kaip pirkėjai vertina Gyvunuparduotuve.lt - 4.9/5

MŪSŲ PROFESIONALAI 97%
Kaina 92%
Rekomenduotų Gyvunuparduotuve.lt draugui? 90%
„Mes nešame džiaugsmą naminiams augintiniams ir jų šeimininkams”.

Zooparduotuvė „FAUNA” egzistuoja tam, kad Jūsų augintiniai spinduliuotu sveikata ir jaustųsi puikiai, maitinantis tiktai profesionaliais ir saugiais pašarais, gaunant tik geriausią. Jūsų augintinio sveikata-mūsų prioritetas.

Zooparduotuvė „FAUNA” Lietuvos rinkoje dirba jau daugiau kaip 25 metų. Visą šį laiką mes vystomės, plečiame asortimentą ir bendradarbiaujame tik su geriausiais tiekėjais. Mes mokome mūsų personalą būti, ne tik pardavėju-konsultantu, bet ir kvalifikuotu darbuotoju, žinančiu viską apie naminius augintinius ir padėti Jums įvairiu klausimu, rūpinantis Jūsų augintiniu.
Zooparduotuvė „FAUNA” jau keletą metų bendradarbiauja su pelno nesiekiančiomis labdaros organizacijomis ir prieglaudomis, kurios rūpinasi beglobiais gyvūnais, padeda jiems iš naujo patikėti žmonių gerumu ir surasti naujus namus.

Mūsų savanoriai savo pavyzdžiu skatina visus, nebūti abejingais ir prisidėti prie šios kilnios akcijos.

MES RANDAMĖS

Zooparduotuvė „FAUNA” yra pačioje Vilniaus širdyje (Žvėryno rajone Vytauto g.36). Jūs lengvai mus pasieksite įvairiu transportu ar netgi pėsčiomis, remiantis šiais orientyrais:

  • Senasis Žvėryno tiltas, kuris veda nuo Gedimino prospekto į Žvėryno rajoną. Perėjus tiltą ir pasukus į dešinę šalia stačiatikių cerkvės, Jūs atsirandate Vytauto gatvėje. Einant šia gatve, už maždaug 250m. kairėje pusėje, bus parduotuvė „FAUNA”.
  • Prekybos centras „Panorama” randasi apytiksliai 500m. nuo parduotuvės „FAUNA”. Kirtus Narbuto gatvę, Jūs pasiekiate Saltoniškių gatvę, kuria judant, papuolate į Vytauto gatvę, dešinėje pusėje yra mūsų parduotuvė.
  • Nuo Vilniaus stoties į Žvėryno rajoną važiuoja troleibusai Nr.7ir Nr.1, kuriais pasieksite parduotuvę.
  • Iš Vilniaus centro autobusas Nr.11 Jus greitai nuvež tiesiai į Vytauto gatvę.

Jūs visada galite mūsų teirautis, kaip tiksliai mus surasti tel.+370 5 212 5740

 

PARKAVIMAS: Savo automobilį galite palikti, priešais pat parduotuvės duris.

Susisiekite su mumis

Klaida: Kontaktų forma nerasta.