Vytauto g.36, Žvėrynas. Vilnius +370 5 212 5740

Mano krepšelis :

0 vnt. - 0,00 €
Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias

Zooparduotuvė FAUNA - viskas jūsų gyvūnams

Mūsų misija

"Mes nešame džiaugsmą naminiams augintiniams ir jų šeimininkams".


Zooparduotuvė "FAUNA" egzistuoja tam, kad Jūsų augintiniai spinduliuotu sveikata ir jaustųsi puikiai, maitinantis tiktai profesionaliais ir saugiais pašarais, gaunant tik geriausią. Jūsų augintinio sveikata-mūsų prioritetas.

Mūsų profesionalai

Zooparduotuvė "FAUNA" Lietuvos rinkoje dirba jau daugiau kaip 20 metų. Visą šį laiką mes vystomės, plečiame asortimentą ir bendradarbiaujame tik su geriausiais tiekėjais. Mes mokome mūsų personalą būti, ne tik pardavėju-konsultantu, bet ir kvalifikuotu darbuotoju, žinančiu viską apie naminius augintinius ir padėti Jums įvairiu klausimu, rūpinantis Jūsų augintiniu.

Mūsų poelgiai

Zooparduotuvė "FAUNA" jau keletą metų bendradarbiauja su pelno nesiekiančiomis labdaros organizacijomis ir prieglaudomis, kurios rūpinasi beglobiais gyvūnais, padeda jiems iš naujo patikėti žmonių gerumu ir surasti naujus namus.


Mūsų savanoriai savo pavyzdžiu skatina visus, nebūti abejingais ir prisidėti prie šios kilnios akcijos.

Mūsų tiekėjai

Specialiai Zooparduotuvės "FAUNA" pirkėjams mūsų asortimente, tiktai geriausios ir paklausiausios, lyderiaujančių gamintojų prekės.


Pateikti žinomi pasaulyje brendai ir naujos kompanijos, nesenai Lietuvos rinkoje, tačiau jau populiarūs, kaip naudingos ir kokybiškos produkcijos tiekėjai.


Kaip mūsų saite, taip ir parduotuvėje, Jūs visada rasite būtiniausias prekes, esant dideliam, prekių gyvūnams asortimentui, kuris dažnai papildomas įvairiomis naujovėmis.


Vienas iš pagrindinių mūsų darbo tikslų - protinga kainų politika. Visose prekių kategorijose pristatomas tiktai kokybiškas asortimentas pagal kiekvieno skonį ir piniginę.

Mūsų talismanas

Mūsų kolektyve jau 16metų gyvena ir dirba katytė Maniuškė. Visus šiuos metus ji vienodai su kitais darbuotojais dirba, kaip profesionalė, bei tapo vaikų ir suaugusių numilėtine, taip pat nekartą buvo telelevizijos žvaigždė.


Į Maniuškės pareigas įeina:
  • Pirkėjų sutikimas;
  • Pagalba renkantis prekes;
  • Prekių demonstavimas;
  • Prekių kokybės testavimas ir tikrinimas.

Kviečiame į zooparduotuvę "FAUNA", kur Maniuškė Jus mielai pasitiks, bei pademonstruos aukščiausios kokybės prekes, iš didelio- parduotuvės "FAUNA" prekių asortimento.

Mes randamės

Zooparduotuvė "FAUNA" yra pačioje Vilniaus širdyje (Žvėryno rajone Vytauto g.36). Jūs lengvai mus pasieksite įvairiu transportu ar netgi pėsčiomis, remiantis šiais orientyrais:

  • Senasis Žvėryno tiltas, kuris veda nuo Gedimino prospekto į Žvėryno rajoną. Perėjus tiltą ir pasukus į dešinę šalia stačiatikių cerkvės, Jūs atsirandate Vytauto gatvėje. Einant šia gatve, už maždaug 250m. kairėje pusėje, bus parduotuvė "FAUNA".
  • Prekybos centras "Panorama" randasi apytiksliai 500m. nuo parduotuvės "FAUNA". Kirtus Narbuto gatvę, Jūs pasiekiate Saltoniškių gatvę, kuria judant, papuolate į Vytauto gatvę, dešinėje pusėje yra mūsų parduotuvė.
  • Nuo Vilniaus stoties į Žvėryno rajoną važiuoja troleibusai Nr.7ir Nr.1, kuriais pasieksite parduotuvę.
  • Iš Vilniaus centro autobusas Nr.11 Jus greitai nuvež tiesiai į Vytauto gatvę.

Jūs visada galite mūsų teirautis, kaip tiksliai mus surasti tel.+370 5 212 5740


PARKAVIMAS: Savo automobilį galite palikti, priešais pat parduotuvės duris.