Vytauto g.36, Žvėrynas. Vilnius +370 5 212 5740

Mano krepšelis :

0 vnt. - 0,00 €
Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias
 • Prekių užsakymas (nauda užsakant online)

  Įsigyjant prekes savo augintiniui parduotuvėje "FAUNA" (Vytauto g.36 Žvėrynas, Vilnius, Lietuva) arba internetinėje parduotuvėje "GyvunuParduotuve.lt", Jūs visada gausite aukščiausios kokybės prekes ir asmeninį požiūrį.

  Kodėl verta apsilankyti mūsų parduotuvėje "FAUNA"?
  1. Nemokama profesionali konsultacija.
  2. Pagalba renkantis reikalingas prekes.
  3. Reikalingo dydžio rūbelių, antkaklių ir guolių parinkimas ar pašarų degustacija.

  Kodėl verta užsisakyti internetinėje parduotuvėje?
  1. Jūs taupote savo laiką.
  2. Jums prieinamas detalus prekių aprašymas, o taip pat mes stengiamės patalpinti, gamintojo prekės,video vaizdą.
  3. Jūs galite palyginti prekes, o taip pat matyti prekes, kuriomis domėjosi kiti pirkėjai.
  4. Jūs pirmi sužinosite apie naujienas ir palankius pasiūlymus.

 • Prekių grąžinimo ir keitimo tvarka

  Malonu, kad perkate pas mus! Pirkdami mūsų parduotuvėje, visada turite teisę grąžinti netikusią prekę ir susigrąžinti už prekę pinigus arba ją pasikeisti į kitą norimą prekę.

  Jei esate prekėmis nepatenkintas ir jas norite grąžinti / keisti, prašome tai įvykdyti per 14 darbo dienų nuo gavimo datos mūsų parduotuvėje Fauna (Vytauto g.36, Žvėrynas. Vilnius, Lietuva.)

  Pirkėjo teises ir jų gynimo tvarką, kai pirkėjui parduota prekė neatitinka kiekio, asortimento, kokybės ir komplektiškumo reikalavimų, nustato Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas (Valstybės žinios, 2000-09-06, Nr. 74-2262).

  Pirkėjui parduodamų daiktų grąžinimo ir keitimo bendruosius reikalavimus nustato Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės, patvirtintos Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2012 m. kovo 15 d. įsakymu Nr. 4-243 dėl Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymo Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo (Valstybės žinios, 2012-03-22, Nr. 34-1637, prieiga per internetą: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=420479).

  Primename, kad grąžinamos arba keičiamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje.
  • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.
  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.
  • Grąžinama arba keičiama maisto pakuotė nebuvo Jūsų pradaryta.
  • Jūsų netenkina gautos maisto pakuotės galiojimo laikas.

  Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas:

  Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto prekių gavimo dienos pakeisti ją analogiška kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo preke. Jeigu keičiant prekę susidaro kainų skirtumas, pirkėjas su pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas.
 • Pristatymas

  Artimiausiu metu "GyvunuParduotuve.lt" bus galima užsisakyti prekes su pristatymu į namus, Vilniaus mieste. Mes padarysime viską, kas įmanoma, kad ši paslauga būtų maksimaliai naudinga Jums, o prekės pristatomos kuo greitesniu laiku. Mes labai vertiname mūsų pirkėjų pasitikėjimą ir skirsime maksimalų dėmesį, šiuo klausimu.

 • Privatumo politika

  "GyvunuParduotuve.lt“ gerbia Jūsų privatumą ir įsipareigojusi jį saugoti. Prieš naudojantis mūsų svetaine, prašome Jūsų perskaityti šią informaciją, nes naudojantis ja, patvirtinate, kad sutinkate su šios politikos sąlygomis.